Žijeme v Černovicích, žijeme pro Černovice a chceme, aby se vám i nám žilo co nejlépe

Plán pro Černovice

Naše městská část potřebuje jasný plán, kam se chce rozvíjet. Vývoj Černovic je v posledních letech spíše dílem náhody a závisí na tom, co zrovna dotyčného politika či úředníka napadne. Vedení městské části myslí maximálně v horizontu svého volebního období. My to chceme změnit a společně s vámi předložit jasnou představu rozvoje Černovic, která přesáhne hranice jednoho volebního období.

Chybí nám kulturní a komunitní centrum, sportoviště či domov pro seniory, nevyhovující je budova radnice, chybí dobré propojení na cyklostezky nebo cesta k řece. Vše navíc ovlivní budoucí výstavba sídliště Kaménky nebo třeba i přesun hlavního nádraží.

Plán pro Černovice nebude akademickým povídáním, ale souborem konkrétních opatření podložených reálnými daty. Plán pro Černovice popíše současný stav, potřeby městské části a navrhne vhodné řešení, včetně možností financování.

Nemá to být mrtvý dokument navržený úzkou skupinou lidí, a proto ho budeme v průběhu volební kampaně představovat a společně s vámi měnit a doplňovat.

Přejít k navigační liště