Žijeme v Černovicích, žijeme pro Černovice a chceme, aby se vám i nám žilo co nejlépe

Chcete vědět víc?

Rádi se s vámi uvidíme na některé z dalších akcí
STŘEDA 18. KVĚTNA OD 16.00 DO 18.00
park před samoobsluhou a Černovickým šenkem, Blatouchová ul.
Společně na kafe ve Spodním sídlišti

Co se od posledních voleb podařilo ve Spodním sídlišti změnit k lepšímu a co vás naopak stále trápí? Přijďte za námi na dobrou kávu a nejlepší pizzu široko daleko, vyzkoušet balancování na slack‑line a povídat si o tom, co je potřeba v příštích letech změnit a co se pro to dá udělat.

STŘEDA 25. KVĚTNA V 17.00
sraz u zastávky MHD před SŠ Charbulova
Společná procházka z Nových do Starých Černovic
Park Řehořova brzy čeká velká proměna, na niž by podle nás měly navázat další kroky k lepšímu a pohodlnějšímu propojení Nových a Starých Černovic. Je spousta věcí, které naší městské části chybí. Mělo by na ploše před Mosilanou být dopravní hřiště nebo sportovní areál pro malé i velké ragbisty či fotbalisty? Dalo by se z jedné části Černovic do druhé dostat bezpečně po cyklostezce? Rozšířit oblíbený Lesopark?

STŘEDA 15. ČERVNA OD 16.00 DO 18.00
vnitroblok sídliště Turgeněvova
Společně na kafe na Turgeňce
Jak zpříjemnit život obyvatelům tohoto sídliště? První krůček v podobě založení ovocného sadu už byl učiněn. Co by mělo následovat? Rádi si poslechneme, co vás pálí, přímo od vás, kteří na Turgeňce bydlíte. Představíme vám návrhy, jak je možné vylepšit vnitroblok či koncepčně a účelně využít plochu stávajícího pole nad domy.


Přejít k navigační liště