Žijeme v Černovicích, žijeme pro Černovice a chceme, aby se vám i nám žilo co nejlépe

Kdo jsme?

Žijeme v Černovicích, žijeme pro Černovice a chceme, aby se zde společně žilo co nejlépe.

 
Tým Společně pro Černovice je sdružením nezávislých kandidátů, kteří se rozhodli vzdát se pohodlné podpory politických stran a kandidovat pouze s podporou občanů. Více než na politické příslušnosti nám záleží na společném cíli a tím jsou Černovice jako příjemné místo k životu.
 
Našim zastupitelům Ladislavu Kotíkovi a Danielu Smrčkovi se podařilo před devíti lety zabránit prodeji černovické pískovny. Ta dnes opět přináší Černovicím zisk, díky kterému si můžeme například dovolit provozovat obecní kluziště.
 
Více než 8 let prosazujeme vybudování centra Černovic v jejich přirozeném středu v parku Řehořova. Začali jsme zde pořádat jarmarky i jiné akce, předložili jsme první koncept toho, jak by centrum mohlo vypadat. Prosadili jsme založení fondu pro rozvoj černovického centra, bohužel jeho naplnění bylo odmítnuto stávajícím vedením radnice.
 
Naše kandidátky Jitka Silárszká a Veronika Hladíková se velkou měrou zasadily o zastavení výstavby sídliště Kaménky v původní nesmyslné podobě a vyvolání kvalitní architektonické soutěže tak, aby nové sídliště pro několik tisíc lidí nezatížilo současnou kvalitu bydlení, napojení na dopravu či dostupnost služeb.
 
Jsme vaši sousedé, žijeme tu s vámi a společně s Vámi můžeme změnit Černovice.

Přejít k navigační liště